Antalya Doğalgaz Firması, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +905422144411

HİZMETLER

HABER VE KAMPANYALAR
Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch KombiAntalya Bosch Kombi modellerini bulabileceğiniz firmamız 10...
HİZMETLERİMİZ

Miske Mühendislik, Antalya dağıtım şirketi Enerya şartnamesine uygun olarak, kalorifer tesisat işçiliği, doğalgaz tesisat işçiliği, kombi satış ve montajı, proje çizim onay takip ve gaz açma işlemleri, radyatör satış ve montaj, klima satış, VRF havalandırma sistemleri, ısı pompası satış ve montaj, Radyant ısıtıcı, otel mutfak ve cafe doğalgaz dönüşüm işlemleri gibi hizmetleri başarıyla yürütmektedir.

PROJE

PROJE

Miske Mühendislik Antalya dağıtım şirketi Enerya yetkili firmasıdır. Bu kapsamda Miske Mühendislik Antalya il ve ilçelerinde tüm doğalgaz proje çizim onay ve takip işlemlerini yürütmekte, yürüttüğü projelerde tüm teknik şartnameleri yerine getirmekte ve sektöründe ki tecrübesini bu projelere yansıtmaktadır.

KALORİFER TESİSATI

KALORİFER TESİSATI

Miske Mühendislik, evinizin kalorifer tesisatı döşenmesi işlerinde, profesyonel işçilik ve kaliteli malzeme kullanımını ön planda tutarak, ısınma konusunda önemli bir yeri olan doğalgaz kullanımını aynı zamanda ekonomik bir hale getirir.

KOLON TESİSATI

KOLON TESİSATI

Antalya doğalgaz yetkili firma Miske Mühendislik Enerya dağıtım şirketinin koymuş olduğu dağıtım kutusundan hattın alınarak her daire kapısı önüne belirlenmiş olan tüm şartnamelere uygun şekilde doğalgaz hattının çekilmesi işlemini yapmaktadır.

SATIŞ ve TEKNİK SERVİS

SATIŞ ve TEKNİK SERVİS

Miske Mühendislik Antalya doğalgaz sektöründe aynı zamanda Bosch yetkili bayisidir. Bunun yanında diğer kombi markaları Ariston, Buderus, Demirdöküm, ECA ve daha birçok marka kombi satış ve kurulumunu yapmaktadır. Bununla birlikte Bosch teknik servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır.