Antalya Doğalgaz Firması, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +905422144411

Antalya Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

Ürünlerimiz

HABER VE KAMPANYALAR
Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch KombiAntalya Bosch Kombi modellerini bulabileceğiniz firmamız 10...
Antalya Doğalgaz Tesisatı Kurulumu
Antalya Doğalgaz Tesisatı Kurulumu

 Doğalgaz uzun zamandır dünya çapında ve ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Antalya doğalgaz firmaları eşliğinde ise 2007 yılından Ekim 2015 yılına kadar 838 kilometre doğalgaz hattı döşenmiştir.

 Antalya doğalgaz tesisatı döşemesinde Konyaaltı ilçesi 274 kilometre ile en fazla hat döşenen ilçe olmuştur. Bunun yanında Döşemealtı’na 16 kilometre, Kepez’e 213 kilometre, Muratpaşa’ya 227 kilometre, Aksu’ya 15 kilometre, Serik’e 25 kilometre, Belek 18 kilometre, Kadriye 50 kilometre Antalya doğalgaz hattı döşenmiştir. 

 Abonelik sayısında ise Konyaaltı 15 bin 150 abone ile zirvede yer aldı. Konyaaltı’nı 12 bin 500 abone ile Muratpaşa takip etti, toplamda ise 38 bin 500 abone doğalgaz kullanımına geçti. Doğalgaz kullanımı Antalya’nın hava kirliliğini ve enerji tüketimini azaltmak amacıyla kullanımı arttırılmaya çalışılan bir enerji türüdür. Evine, işyerine veya ofisine doğalgaz tesisatı kurulumu yaptıran kişiler doğalgaz güvenli, konforlu ve yüksek tasarruflu olduğundan doğalgazdan çok memnun kalıyor. 

 Antalya’nın güzel havasının bozulmaması ve doğal güzelliklerimizin kirlenmemesi için biz de doğalgaz kullanımının arttırılmasını destekliyoruz.  Antalya doğalgazın konforlu ve tasarruflu kullanımı için en kaliteli malzemelerle, tecrübeli işçi kadromuz ve her bütçeye uygun fiyatlarla Antalya’da doğalgaz tesisatı kurulumu yapıyoruz. Antalya doğalgaz tesisatı kurulumu ücretsiz keşif ve fiyat teklifleri için 0 242 999 26 11 numaralı telefondan veya antalyadogalgaz.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Çocuklarımıza daha güzel bir Antalya bırakmak için doğalgaz kullanalım.