Antalya Doğalgaz Firması, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +905422144411

Antalya Doğalgaz Gaz Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Ürünlerimiz

HABER VE KAMPANYALAR
Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch KombiAntalya Bosch Kombi modellerini bulabileceğiniz firmamız 10...
Antalya Doğalgaz Gaz Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

 Neredeyse Antalya’ nın bütün ilçelerinde kullanılmaya başlanan Antalya doğalgaz tesisatı bizleri hem ısınmak için kullandığımız kömür odun gibi dumanıyla çevreye zarar malzemeleri kullanmamızı önlüyor. Hem de sıcak su ihtiyacımızı başka ısıtıcılara gerek duymadan rahat bir şekilde kullanmamızı sağlıyor.

 Tabi ki de Antalya doğalgaz tesisatında, bizim için her gün gerekli olan yemek ihtiyacımızdan bahsetmezsek olmaz. Antalya doğalgaz firmaları tarafından kapınıza kadar gelen Antalya doğalgaz tesisatına sizlerde evlerinize veya işyerlerinize döşetebilirsiniz. Böylelikle mutfak tüpüne veya elektrikli ocaklara gerek kalmaz. Antalya doğalgaz kullanımı hem çevreci hem de ekonomiktir.

 Antalya doğalgaz kullanımı iyi, güzel, çevreci ve ekonomik ama dikkat etmediğimiz zaman veya Doğalgaz tesisatınızı döşettirdiğiniz Antalya doğalgaz firmaları arasından herhangi birini seçtiğiniz zaman tesisatınıza gereken özeni göstermeyip ilerleyen sürede gaz kaçağı olması olası bir durumdur.

 Peki, herhangi bir doğalgaz gaz kaçağı durumunda neler yapmalıyız biliyor muyuz?

  Doğalgaza ne kadarda kokusuz bir gaz desek te sarımsak kokusunu andıran hafif bir kokusu vardır. Gaz kokusu aldığımız zaman
  • Hemen bütün doğalgaz vanaları kapatmanız gerekir.

  • Ardından kapı ve pencereleri açarak havalandırmayı sağlamalısınız.

  • Ana vanayı kapatınız.

  • Elektrik düğmelerini ve her türlü elektrik ile çalışan cihazları çalıştırmayınız. Prize takılı olan her hangi bir fişi de çekmeyiniz, çünkü gaz kaçağı olan bir ortamda en küçük kıvılcım bile patlamaya yol açabilir
    .
  • Sigara çakmak gibi yanıcı maddeleri kullanmayınız.

  • Gaz kaçağı olan ortamdan uzaklaşıp Doğalgaz Acil Hattını 187 arayınız.

 Antalya doğalgaz firması olan Miske Mühendislik olarak sizlere Antalya doğalgaz ücretsiz keşif fırsatıyla evlerinize uygun doğalgaz planı çizmekteyiz.