Antalya Doğalgaz Firması, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +905422144411

Doğalgaz Tesisatı Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekilenler

Ürünlerimiz

HABER VE KAMPANYALAR
Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch Kombi

Antalya Bosch KombiAntalya Bosch Kombi modellerini bulabileceğiniz firmamız 10...
Doğalgaz Tesisatı Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekilenler
Doğalgaz Tesisatı Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekilenler

 Antalya doğalgaz tesisatı kurulumunda dikkat edilmesi gerekilen birçok husus bulunmaktadır. Bir ürün alacağımız zaman bile artı veya eksi yönlerinin ne olduğu konusunda araştırma yaparken doğalgaz tesisatı kurulumu yaptırırken kaliteli malzeme kullanılıp kullanılmadığına ve işçiliğine neden dikkat etmeyesiniz ki?

 Kalitesiz malzeme kullanımı ve tecrübesiz gelişigüzel doğalgaz tesisatı kurulumu yapan kişi veya firmaların eksiklikleri sonucunda küçük kaçaklar sonunda doğalgaz faturanız çok yüksek gelebilir ya da daha önemlisi bu kaçaklar sizin hayatınızı tehlikeye atabilir.  Doğalgaz zehirsizdir; solunması halinde zehirleyici veya öldürücü etkisi yoktur. Ancak ortamda çok fazla bulunması sonucu oksijeni azaltarak nefes almakta güçlük çekmeye neden olur. Doğalgaz şebekesine koku verilerek, doğalgaz kullanıcısının ortamda gaz kaçağı olduğunu hissetmesi sağlanmaktadır. Bulunduğunuz ortamda doğalgaz kaçağı olduğunda daha ortamın %10’u bile doğalgaz dolmamışken siz kaçak olduğunu kokusundan hissedebilirsiniz.

 Antalya doğalgaz da istenilen sıcaklıkta istenildiği kadar tüketim gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede diğer yakıtlara göre daha güvenli, konforlu ve tasarrufludur. Isınma için odun, kömür vb, sıcak su için elektrikli şofben, güneş enerjisi vb. ve mutfakta tüp kullanmak yerine tek kaynağınız doğalgaz olsun hem cebinizi hem de sağlığınızı doğalgaz kullanarak korumuş olursunuz.

 Doğalgaz tesisat ve cihazları düşük basınç ile çalıştığı için tüp gibi patlama tehlikesi ve basınçlı parça tesiri yoktur. Temiz, ekonomik ve güvenli olması sebebiyle günümüzde çok fazla tercih edilir. Biz de Miske Mühendislik olarak gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için doğalgaz kullanımını destekliyoruz ve bu işi 20 yılı aşkın süredir yapıyoruz. Antalya doğalgaz firmaları içerinde profesyonel kadromuz ile doğalgaz tesisatı kurulumu ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Antalya doğalgaz tesisatı kurulumu ve bakımına bize uğramadan hizmet almayın.